Wszystko dla

Twojego ogrodu

Artboard CopyCreated with Sketch.

PayU / Blik

Szybkie płatności on-line

ArtboardCreated with Sketch.

Szybka dostawa

Już od 24h

Artboard Copy 2Created with Sketch.

Infolinia zakupowa

Pomoc doradcy ogrodniczego

Artboard Copy 3Created with Sketch.

Okazje cenowe

Najniższe ceny na rynku

OFERTA DLA TWOJEGO OGRODU
PROMOCJE
 • PROMOCJE
 • BESTSELLERY
 • NOWOŚCI
Zamknij

Żyłka tnąca do kosy okrągła śr. 1,3mm

2,04 
Żyłka tnąca przeznaczona do kos spalinowych i podkaszarek elektrycznych. Żyłka o przekroju okrągłym, średnicy 1,3mm i długości 15m Wykonana została z wysoce wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Zamknij

Osmocote do Róż 300g SUBSTRAL

17,66 
ak działa Osmocote? Nawóz Osmocote to dopasowane do wymagań danej rośliny składniki pokarmowe (azot, fosfor, potas, mikroelementy) zamknięte w polimerowej otoczce – całość ma formę drobnej granulki. Unikalna formuła owej polimerowej otoczki sprawia, że pod wpływem wilgoci i temperatury podłoża nawóz Osmocote stopniowo uwalnia się do gleby. W praktyce, po zastosowaniu nawozu przez otoczkę wchłaniana jest woda do wnętrza granulki, która rozpuszcza zawarte w niej składniki pokarmowe. Szybkość uwalniania składników pokarmowych uzależniona jest od temperatury i wilgotności podłoża: im gleba cieplejsza i bardziej mokra - tym więcej składników pokarmowych zostaje uwolnionych. Jest to odpowiednie do szybkości wzrostu roślin - im cieplej, tym szybciej rosną, a więc wymagają więcej pożywienia. Dzięki Osmocote rośliny otrzymują więc codziennie małą ale dostosowaną do ich potrzeb dawkę składników odżywczych. Nawóz Osmocote działa bardzo długo, bo aż do 6 miesięcy – wystarczy więc tylko jedno nawożenie na sezon, by spełnić potrzeby żywieniowe danej rośliny i zapewnić widoczne i bujne efekty na cały rok. Osmocote jest bardzo wydajny, rośliny potrafią wykorzystać nawet do 85% składników pokarmowych w porównaniu do zwykłych granulatów, gdzie sięga to zaledwie 25% (oznacza to po prostu, że w przypadku zwykłych granulatów nawet 75% składników odżywczy przenika przez glebę i jest marnowanych). Najlepiej zastosować Osmocote na początku, od marca do maja, choć nie ma przeciwskazań, by użyć go później. Co istotne, stopniowe uwalnianie się nawozu w małych, codziennych dawkach sprawia, że nie ma ryzyka przenawożenia. W zależności od rodzaju roślin czy kwiatów dostosowano też formulacji np. dla kwiatów balkonowych zawiera ona podwyższoną ilość fosforu i potasu. Zalety stosowania Osmocote:
 • Wystarczy jedno zastosowanie na sezon
 • Działa przez okres do 6 miesięcy
 • Codziennie dokarmia rośliny w małej dawce
Zamknij

Nawóz do roślin doniczkowych płyn 0,5L BIOPON

5,96 
Nawóz mineralny przeznaczony do większości roślin uprawianych w pojemnikach i donicach. Zawarta w nim formuła składników mineralnych aktywuje rośliny do  zrównoważonego wzrostu. Idealnie uzupełnia niedobory składników mineralnych roślin długo rosnących w tym samym podłożu. SKŁAD: AZOT 5%, FOSFOR 4,5%, POTAS 5,5%
Zamknij

Szpadel drenarski – długość 52cm

21,73 
Przedłużany szpadel drenarski, nieoprawiony długość 52 cm kolor - czarny mat Przeznaczony do wykonywania otworów, rowów w ziemi. Niezawodny przy sadzeniu drzew i krzewów, a także przy wykopywaniu rowków w glebie. Narzędzie solidnie wykonane - hartowane
Zamknij

Nawóz do jukki, draceny, palmy płyn 0,5L BIOPON

6,00 
Juka, palma i dracena wymagają odpowiedniej pielęgnacji i nawożenia. Zasilane BIOPON-em  rośliny mają soczyście zielony kolor i intensywnie rosną. SKŁAD: AZOT 7%, FOSFOR 4%, POTAS 6%
Zamknij

Grabie metalowe 14 zębów

9,85 
Grabie metalowe lakierowane Ilość zębów - 14 Nieoprawione Stosowane głównie do grabienia trawy oraz liści        
Zamknij

Piła do gałęzi BARRACUDA 450/300mm

24,19 
Piła do gałęzi BARRACUDA 450/300mm
Zamknij

Żyłka tnąca do kosy gwiazda śr. 2,0mm

2,81 
Żyłka tnąca przeznaczona do kos spalinowych i podkaszarek elektrycznych. Żyłka o przekroju gwiazda, średnicy 2,0mm i długości 15m Wykonana została z wysoce wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Zamknij

MARCHEW JADALNA TYP BERLIKUMER – NASIONA

1,72 
Odmiana późna, szczególnie przydatna do przechowywania. Okres wegetacji ok. 150 dni. Korzeń długości 16 - 19 cm walcowaty, lekko zaostrzony. Miąższ ciemnopomarańczowy. Na sprzęt i spożycie letnie wysiew w kwietniu, na przechowywanie zimowe wysiew w pierwszej połowie maja. Na obsianie 1 ara potrzeba 60 – 70 - 100 g nasion, w zależności od stanowiska i zdolności kiełkowania.
Zamknij

BURAK ĆWIKŁOWY OKRĄGŁY CIEMNOCZERWONY – NASIONA

1,84 
Odmiana dająca wysoki plon oraz bardzo dobrze przechowująca się w okresie zimowym. Korzenie zawierają dużo cukrów oraz czerwonego barwnika – betaniny. Pierścienie słabo zaznaczone.
Promocja ważna do 12.03.2021

Do każdego zakupu
za minimum 100zł
rękawice ogrodowe
GRATIS !

OFERTA DLA TWOJEGO DOMU
PROMOCJE
 • PROMOCJE
 • NOWOŚCI
 • BESTSELLERY
Zamknij

Kastra budowlana okrągła 45l

16,81 
KASTRA BUDOWLANA POJEMNIK KUBEŁ KALFAS OKRĄGŁA 45L Kastra (kalfas) budowlana okrągła wykonana jest z bardzo trwałego tworzywa PVC. Wyposażona w profilowane uchwyty niezbędne podczas przenoszenia. Pojemniki pozwalają na mieszanie suchych i mokrych mas, zapraw budowlanych. Bardzo przydatne w transporcie większych ilości materiałów. Przyda się także w ogrodnictwie oraz w gospodarstwach domowych.
Zamknij

Złączka węża 1/2″

2,40 
Złączka do węża ogrodowego 1/2" Umożliwia trwałe połączenie dwóch węży ogrodowych o tej samej średnicy tj. 1/2" Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, które zostało nagumowane powierzchniowo, aby trzymanie w rękach było pewniejsze  
Zamknij

Agrowłóknina czarna 3,2m x 5m gr.50g

20,02 
Stosowana w rolnictwie i ogrodnictwie do ściółkowania gleby. Zapobiega wzrostowi chwastów, a jednocześnie utrzymuje właściwą wilgotność gleby, reguluje przepływ wody i powietrza oraz podnosi temperaturę gleby. Zalety stosowania:
 • zapobiega wzrostowi chwastów (bez konieczności stosowania środków chemicznych i usuwania ręcznego)
 • utrzymuje właściwą wilgotność gleby (reguluje przepływ wody i powietrza oraz podnosi temperaturę gleby)
 • agrowłóknina stwarza dobre warunki dla roślin, co powoduje duży wzrost plonów
 • ekonomiczna w użytkowaniu (długotrwałość) oraz bezpieczna dla środowiska naturalnego
Agrowłóknina czarna w odróżnieniu od folii czarnej jest przepuszczalna dla wody, dzięki czemu nie dochodzi do braków wody dla roślin uprawowych. Temperatura gleby jest wyższa od gleby bez ściółki co sprzyja rozwojowi systemu korzeniowego.
Zamknij

Piła ogrodowa typ japoński MURENA 630/300mm

56,96 
    Piła ogrodowa typ japoński MURENA 630/300mm
Zamknij

Nawóz płynny do kwiatów domowych i balkonowych 250ml FLOROVIT Inco

4,88 
Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów kwiatów domowych i balkonowych. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia:
 • prawidłowy wzrost
 • ładne wybarwienie roślin

Sposób stosowania:

Stosować 10 ml nawozu na 1,2 l wody. Podlewać rośliny co 5-10 dni od kwoietnia do października. Nie dopuszczać do przesychania podłoża. Płynne nawozy specjalistyczne Florovit wyposażone są w praktyczny dozownik, który umożliwia precyzyjne i higieniczne odmierzenie dawki nawozu.

Skład nawozu:

NAWÓZ WE Roztwór nawozowy NPK 6–6–6 z borem, miedzią, żelazem, manganem,molibdenem, cynkiem. 6,0% (N) azot całkowity; 1,8% (N) azot azotanowy; 1,3% (N) azot amonowy; 2,9% (N) azot amidowy; 6,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 6,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (B) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (Cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez EDTA; 0,03% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA; 0,015% (Mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA; 0,002% (Mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (Zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA. Akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 3–7
Zamknij

Nawóz przeciw brązowieniu igieł 1,2kg AGRECOL

12,46 
Nawóz przeciw brązowieniu igieł 1,2kg AGRECOL
Zamknij

Żyłka tnąca do kosy gwiazda śr. 2,0mm

2,81 
Żyłka tnąca przeznaczona do kos spalinowych i podkaszarek elektrycznych. Żyłka o przekroju gwiazda, średnicy 2,0mm i długości 15m Wykonana została z wysoce wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Zamknij

NASTURCJA PNĄCA MIX KOLORÓW – NASIONA

1,42 
Roślina jednoroczna o kwiatach pojedynczych lub pełnych z oryginalną ostrogą. Wymaga gleby lekkiej, niezbyt żyznej. Zastosowanie: do okrywania altan, balkonów.
Zamknij

Widły kute – 4 zęby

15,94 
Widły 4-zębne o bardzo dobrej sprężystości. Typowe widły do prac w gospodarstwie - do przenoszenia trawy, obornika, słomy, siana. Solidne i wytrzymałe - ręcznie kute  
Zamknij

Kulki na mole (20szt) lawendowe 120g BROS

4,13 
Kulki skutecznie chronią odzież w szafkach, szufladach i garderobach. Zwalczają dorosłe mole, ich jaja i larwy. Wywołują bójczy efekt już po 8 h od zastosowania i pozostają skuteczne aż do 6 miesięcy. Każda kulka umieszczona jest w osobnej, perforowanej saszetce, dzięki czemu ich stosowanie jest łatwiejsze i wygodniejsze, a użytkownik nie ma bezpośredniego kontaktu z substancją czynną. Produkt dostępny jest w 3 wersjach zapachowych.
Produktów  biobójczych  należy  używać z  zachowaniem  środków  ostrożności.  Przed  każdym  użyciem należy  przeczytać  etykietę  i  informacje  dotyczące  produktu.